Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Best of MeRated ★ 5.0
The Bling RingRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 5.0
The Riot ClubRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0