Titles you rated
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
ItaewonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Steel flowerRated ★ 1.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
YeonRated ★ 3.0
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 4.0
A Little PrincessRated ★ 1.5
Billie and EmmaRated ★ 3.0- The Raspberry Taste Le FramboiseRated ★ 2.5
- RustRated ★ 2.0
- Song SparrowRated ★ 3.0
Miss ChazellesRated ★ 2.5