Movies
Ratings
489
Take PointRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0