Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5