Movies
Ratings
1013
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0