Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0