Movies
Ratings
557
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0