Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
StrawRated ★ 2.5
7 PrisonersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0