Series
Ratings
101
The Eighth SenseRated ★ 3.0
A Shoulder to Cry OnRated ★ 3.0
Tinted With YouRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- First Love AgainRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Craving YouRated ★ 2.5
Spring of CrushRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
First Love AgainRated ★ 3.5
Lovely WriterRated ★ 3.5
Be Loved in House: I DoRated ★ 2.5
Life~Love on the LineRated ★ 3.5
Light on MeRated ★ 4.0
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 2.5
Mr. HeartRated ★ 1.0