Movies
Ratings
292
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 5.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5