Series
Ratings
12
Worlds WithinRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0