Movies
Ratings
21
AssassinationRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AliveRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
OmarRated ★ 4.5
Jungle MasterRated ★ 4.5