Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Fever PitchRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0