Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 2.5
Love at First SightRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The SpacewalkerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0