Titles you rated
War of the DeadRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
I Am OmegaRated ★ 1.5
ParkerRated ★ 3.0
Bullet to the HeadRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The Last CastleRated ★ 4.0
The Big BossRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 3.5
Bulletproof MonkRated ★ 1.5
The River WildRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The BayRated ★ 3.5- 10.5 ApocalypseRated ★ 1.5