Titles you rated
The HostRated ★ 3.5
Rocky VRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 3.5
Universal SoldierRated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 3.5
WindtalkersRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.5
GandhiRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 3.5
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
The TownRated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.5
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.5