Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0