Titles you rated
DivergentRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0- WishRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0