Movies
Ratings
437
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WishRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 0.5