Movies
Ratings
334
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The Son's RoomRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 4.5
L'ArgentRated ★ 2.5
DogfightRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
Wild at HeartRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0