Movies
Ratings
171
Saw IIRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5