Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0