Movies
Ratings
28
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5