Movies
Ratings
262
ChronicleRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5