Titles you rated
My FamilyRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
ID: INVADEDRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5