Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Go! AnpanmanRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 1.0