Titles you rated
Frozen IIRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0