Movies
Ratings
1420
KingmakerRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 3.0
TimecrimesRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 3.5
Tell No OneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Murder by NumbersRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Taking LivesRated ★ 4.0