Titles you rated
CallRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5