Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0