Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5