Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
Chicken RunRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 0.5
The MistRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0