Movies
Ratings
367
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0