Movies
Ratings
26- AgainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0