Movies
Ratings
22
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sister SmileRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0