Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Read or Die OVARated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 4.5
xxxHolic: RōRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0