Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
SorumRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0