Titles you rated
Legends of the FallRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 2.0
Cold MountainRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 2.0