Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.5
TerrifierRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5- A Silent NightRated ★ 3.0
- The Life and Death of Monty JubeiRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0