Movies
Ratings
892
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0