Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5- Sad Love StoryRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0