Titles you rated
BattleshipRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0