Movies
Ratings
15
LeonRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0