Movies
Ratings
167
Love LetterRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0