Movies
Ratings
229
The Imitation GameRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
LavaRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Mickey's Magical Christmas: Snowed in at the House of MouseRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
The AristocatsRated ★ 4.0