Titles you rated
Shaun the SheepRated ★ 3.0- Chip 'n' DaleRated ★ 3.0
Kim Possible Season 1Rated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 2.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5- 상상 속 친구들의 모험Rated ★ 3.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 4.0- 암호명 이웃집 아이들 작전명: 1호와의 마지막 추억Rated ★ 4.0
The BackyardigansRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- The Twilight ZoneRated ★ 5.0
- The Twilight ZoneRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0