Series
Ratings
62
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Pinkfong Animal SongsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5