Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5