Series
Ratings
69
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.5