Movies
Ratings
110
The IslandRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0